Новые пары
Посещаемые пары
Who's online
We have 62 guests and 1 member online
kamvilena
Main arrow Dancersarrow Цветкова Анастасия Евгеньевна & АЙСКНЕХТ КРАФТ

Dancer AJSKNEHT KRAFT & Tsvietkova Anastasiia Ievghien'ievna

АЙСКНЕХТ КРАФТ
Dog
Pedigree name: AJSKNEHT KRAFT (KEKS)
Breed: Border kolli
Sex: Dog
Date of birth: 24.02.2017
Pedigree №: RKF 4893161
Tattoo №: DRS 625
Chip №:
Partner
Owner name: Tsvietkova Anastasiia Ievghien'ievna
Date of birth: 03.11.2004
Country: Rossija
City: Sankt- Pietierburgh
E-mail: elena.saz.37t@yandex.ru
Phone: 89217519510, 89312201085
Views: 128

Competitions

Otkrytye sorevnovanija po tancam s sobakami - 02.06.2018
Class - Deti
Composition title - ledjanaja princessa (2 min. 0 sec.)
Judges - : Baranova Inna, : GREChKIN GRIGORIJ ROSTISLAVOVICh, : Jusova Julija
Event result - 22.64
Event place - 2
Otkrytye sorevnovanija po tancam s sobakami ZOOShOU Vesna 2018 - 07.04.2018
Class - Deti
Composition title - Ledjanaja princessa (1 min. 50 sec.)
Judges - : RADIONOVA JuLIJa ANATOLEVNA, : Elena Arhipova, : Balykova Elena
Event result - 19.73
Event place - 8
Otkrytye sorevnovanija po Tancam s sobakami - 24.03.2018
Class - Deti
Composition title - Ledjanaja princessa (1 min. 50 sec.)
Judges - : Novoselova Marina, : Gurina Tatjana, : Nechaeva Olga Anatolevna
Event result - 21.06
Event place - 4
Otkrytye sorevnovanija po tancam s sobakami - 17.02.2018
Class - Vne zacheta
Composition title - Ledjanaja princessa (1 min. 30 sec.)
Judges - Glavnyj sudja: ANDRJuSchENKO EKATERINA NIKOLAEVNA, : Samojlova Nadezhda, : Shehov Jurij Nikolaevich
Event result - 0
Event place -
Kvalifikacionnye sorevnovanija po tancam s sobakami - 17.02.2018
Class - Deti
Composition title - Ledjanaja princessa (1 min. 50 sec.)
Judges - Glavnyj sudja: ANDRJuSchENKO EKATERINA NIKOLAEVNA, : Samojlova Nadezhda, : Shehov Jurij Nikolaevich
Event result - 19.76
Event place - 8
Otkrytye sorevnovanija po tancam s sobakami Novogodnij kalejdoskop - 14.01.2018
Class - Nachalnaja shkola
Composition title - Progulka s ljubimoj sobakoj. (1 min. 30 sec.)
Judges - Glavnyj sudja: ANDRJuSchENKO EKATERINA NIKOLAEVNA, : RADIONOVA JuLIJa ANATOLEVNA, : Kizina Larisa Jakovlevna
Event result - 19.77
Event place - 1

Photos